WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

WPS Starbucks STARBUCKS RUHUNU HİSSEDİN

WPS Starbucks Nedir?
CK Farabi Hotel olarak içecek portföyünüzü zenginleştirmek için otel ve işletmelere özel We Proudly Serve Starbucks Kahve Programını otelimizde uyguluyor, bildiğiniz ve sevdiğiniz ikonik Starbucks lezzetlerini her anınızda yanınıza taşıyoruz.
Bir Kahveden Çok Daha Fazlası
Zengin lezzet ve yoğunluktan oluşan sıcak veya soğuk alternatiflerle harmanlanmış içecek menüsünde yeni tatlar keşfedebilirsiniz. CK Farabi Hotel’in özel tatlı seçkisi ile Starbucks keyfini birleştirerek günün her saatini keyifli hale getirin.

WPS Starbucks

Özgün ve ender kahve lezzetleriyle WPS Starbucks her zaman yanınızda olsun.

CK Farabi Hotel, kaliteli kahveye istediğiniz an ulaşabilmeniz için Starbucks’ın eşsiz lezzetlerini siz değerli misafirlerimizle buluşturuyoruz. Birbirinden lezzetli ve ikonik kahve seçenekleriyle her anınızda yanınızda olan Starbucks özel kahve alanları ile konforlu bir deneyim sunuyor.

CK Farabi Hotel misafirlerimiz diledikleri zaman WPS Starbucks lezzetlerini kolaylıkla deneyimleyebilirler. Taze çekilmiş kahvenin canlandıran kokusu eşliğinde sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayabilir, kendinize zaman ayırabilirsiniz. Büyüleyici birinci sınıf kahve lezzetinin tadını çıkarabileceğiniz bir konaklama CK Farabi Hotel’te sizleri bekliyor.