WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

Yerli ve yabancı konuklarımıza en iyi hizmeti kaliteli bir şekilde ağırlanarak güler yüzlü, hijyenik, konforlu bir ortamda konaklamasını ve otelimizde devamlı tercih etmenizi sağlamak bizim öncelikli görevimizdir. Otelimiz güvenilir, kaliteli, nezih ve ailelerin rahatça kalabileceği bir yer olup yükselen konuk memnuniyetini sağlamak ve sürdürmek. Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncüsü olmaktır

VİZYONUMUZ

Konuklarımıza ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak, topluma, doğal çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmak, sürekli yatırımlarla yeni istihdam alanları yaratmak, bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarımızda uygulamak, konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak temel hedefimizdir.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ POLİTİKAMIZ

Misyonumuz ve Vizyonumuzun bir yansıması olan kalite anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerimizden duyulan misafir memnuniyeti, bizim için büyük önem arz etmektedir. CK Farabi Hotel olarak misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için kurumlarımızı ve süreçlerimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor, kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretmek, en iyi hizmeti verebilmek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek için, tüm CK Farabi Hotel çalışanları olarak tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Misyon & Vizyon